Меню Eng

Майстер-клас продюсерки Олександри Костіної «Створення фільмів у міжнародній ко-продукції»

Дата проведення: 05.05.21 з 19:00 до 20:30

Олександра Костіна – продюсерка, співзасновниця кінокомпанії Bosonfilm та студії stop motion анімації Happy Hippie Lab. Учасниця престижних міжнародних програм для продюсерів: EAVE Marketing Workshop, Producers Network Cannes FF, EWA mentoring programme, MAIA Producers Workshop, Less Is More, Producers Workshop New York Film Academy.

Під час події Олександра поділилася своїм досвідом та розказала:

- Що таке міжнародна ко-продукція -Які особливості створення фільмів за участі декількох країн, основні переваги та недоліки?

- Які проєкти мають потенціал міжнародної ко-продукції?

- Де і як шукати партнерів для створення фільму?

- Джерела фінансування авторських фільмів у світі. Що необхідно враховувати для залучення іноземних інвестицій у фільм?

Продюсерська фільмографія:

- Наразі працює над дебютним ігровим повнометражним фільмом режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука PAMFIR, що був розроблений в Cinéfondation Résidence Каннського кінофестивалю і створюється у копродукції України, Франції, Польщі, Чилі за підтримки міжнародних фондів Vision Sud Est і Hubert Bals Fund.

- Працює над дебютним ігровим повнометражним фільмом режисерки Єлізавети Сміт VACUUM, який було розроблено в сценарних лабораторіях Midpoint Feature Launch, Torino Film Lab Extended, відібрано до участі в європейських ко-продакшен маркетах Eastern Promises, Connecting Cottbus (нагорода Best Pitch Award), Crossroads і планується до створення у копродукції України, Німеччини і Франції.

- У виробництві перебуває документальний повнометражний фільм УКРАЇНА ЗА КАДРОМ режисера Владислава Васильченка.

- Цього року заплановані зйомки українсько-французського короткометражного дебюту ОПОЛОНКА режисерки Анастасії Грубої, який було представлено на ко-продукційному форумі European Short Pitch.

- Серед анімаційних робіт, створених під керівництвом Олександри, слід відзначити короткометражний фільм BRAVE FACTORY (два десятки міжнародних кінофестивалів та мільйон переглядів в Youtube), короткометражний фільм МУНІМЕ, який на стадії постпродакшена став базою для кейсу онлайн воркшопу #caviarconnects одного з найбільших у світі продакшенів CAVIAR та багаточисленні рекламні ролики для брендів IKEA, Eldorado, Silpo, Prostor та інших.

Модератор: режисер та продюсер Максим Наконечний