Menu Eng

Які проєкти ми реалізували за останні 5 років?

З 2015 по 2017 рік у рамках фестивалю GogolFest ми провели три огляди українського молодого кіно «Золотий СУК» де шляхом глядацького голосування було обрано найкращі фільми в п’ятьох категоріях: ігрове, документальне, анімація, відеоарт і музичне відео.

У 2015 році провели конкурс українських короткометражних фільмів «Україна: Шлях до миру», ініціатором якого був Ігор Янковський, засновник фонду «Ініціатива заради майбутнього».

У 2016 році спільно з партнером «Планета Кіно» в рамках кінофестивалю сучасних мистецтв GogolFest відбувся освітній проєкт «КІНОКЛАС», що налічував 50 майстер-класів від українських кінодіячів.

У 2018 році ми стали переможцями міського конкурсу проєктів «Громадська перспектива: Прозора влада і активна громада» за підтримки Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і здійснили проєкт «Бебі Моцарт».

У 2019 році було реалізовано проєкт «ФОКУС: Створення фільму та кейс-стаді на прикладі короткометражного фільму «Дорослий» Жанни Озірної» у рамках Програми грантів HBCE задля сталого розвитку освіти та культури в Україні.

У 2019 році за підтримки УКФ ми провели перший фестиваль «Кіноогляд сучасного українського кіно» та Інтенсив для кінокритиків.

У 2020 році було проведено ІІ Інтенсив для молодих кінокритиків.